Polish English German

O nas

Firma TEOKNA istnieje na rynku od  1999 roku. Na początku działalność opieraliśmy się na produkcji okien i drzwi z PCV.Rosnąca sprzedaż oraz szerokie grono stałych odbiorców, wpłynęła na decyzje o dodatkowym wyposażeniu zaplecza produkcyjnego. W tym celu zakupiliśmy nowe maszyny do produkcji ślusarki pcv oraz aluminiowej. Posiadanie własnej fabryki stawia nas w pozycji lidera w produkcji okien i drzwi PCV w regionie.Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany technologicznie park maszynowy, wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej , ekip monterskich oraz dbałość o klienta, przyczyniają się do dynamicznego rozwoju naszej firmy.

 

Od momentu zaistnienia na rynku stosujemy nowoczesne rozwiązania i dbamy o to, aby nasze produkty spełniały ustalone normy.  Jakość świadczonych przez nas usług trafia w indywidualne życzenia i potrzeby klientów, a szeroka oferta pozwala na stworzenie dogodnych i funkcjonalnych rozwiązań.

 

Aktualna oferta firmy zawiera oprócz stolarki PCV i aluminium, także  rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne, bramy garażowe, parapety i inne akcesoria branżowe. Stosowana przez nas strategia marketingowa, wysoka jakość oferowanych produktów, a także profesjonalizm pracowników, pozwoliły nam pozyskać nowych partnerów handlowych, prężnie się rozwijać i zaistnieć na rynku.

 

Działalność naszej firmy zyskała uznanie na rynku krajowym oraz za granicą, co świadczy o tym, iż jesteśmy partnerem godnym zaufania.

 W trosce o utrzymanie wysokiej jakości, funkcjonalności oraz długowieczności naszych wyrobów, wybraliśmy współpracę z renomowanymi producentami szkła, okuć profili.

Do naszych dostawców należą liderzy w swoich branżach, tacy jak: GEALAN, ALUPROF, LUMAC, SIEGIENIA,SOUDAL,AERECO,GLASS TEAM,GEZE.

 

Zdobyte przez nas doświadczenie, nacisk na wysoką jakość i niezawodność wytwarzanych produktów, a także profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta czyni z nas godnego partnera w interesach. 

Nasz personel dba o to, aby w każdej sytuacji nasze produkty były powodem dumy z dobrze dokonanego wyboru, służąc Państwu radą i pomocą..